حامیان

 

 

 

 

 

هيات انتخاب و داوري جشنواره مادر متشكل از مادران باشد

كمند اميرسليماني بازيگر سينما و تلويزيون معتقد است كه هيات انتخاب و داوري متشكل از كساني باشد كه خودشان هم مادر هستند زيرا همين موضوع جشنواره را ويژه و تخصصي مي كند.

به گزارش روابط عمومي جشنواره فيلم و عكس مادر،كمند اميرسليماني درباره جشنواره فيلم و عكس مادر گفت:‌ در زندگي همه ما جايگاه هايي وجود دارد كه بسيار مقدس هستند و به هر شكلي هميشه بايد مورد تقدير قرار گيرند كه يكي از اين جايگاه هاي مهم مادر است.

وي در ادامه افزود: مادر نه تنها براي ما بلكه براي همه مردم جهان از جايگاه بسيار بالا و برجسته اي برخوردار است بنابراين هر نوع كار فرهنگي كه براي تجليل از مقام مادر انجام شود را بايد قدر دانست و از آن استقبال كرد.

بازيگرفيلم سينمايي «قرمز»خاطرنشان كرد: يادم مي آيد وقتي سريال «پدر سالار» را بازي مي كردم روزهايي بايد از 5 صبح تا 10 شب سر فيلمبرداري بودم و وقتي خسته برمي گشتم مادرم مثل يك كودك از من مراقبت مي كرد و من هيچ وقت زحمت هاي او از يادم نمي رود.

اميرسليماني همچنين درباره انتخاب فاطمه گودرزي به عنوان دبير جشنواره مادر نيز گفت: فاطمه گودرزي هنرمند خوب و شناخته شده اي است ضمن اينكه خودش هم مادر دو فرزند است و همين امر موضوع را جذابتر مي كند و براي جشنواره اي تخصصي آنهم با موضوع مادر بايد فردي مديريت آنرا بر عهده داشته باشد كه تجربه مادر بودن را داشته باشد كه خوشبختانه ايشان دارند.

وي ادامه داد: به نظرم مادر بودم حسي است كه بايد آنرا تجربه كرد زيرا اين تجربه تنها مخصوص مادران است.

بازيگر فيلم سينمايي«ترنج» با بيان اينكه خوب است جشنواره بر پايه هنرمندان مادر بنا نهاده شود، گفت: با توجه به اينكه اين جشنواره تخصصي براي اولين بار برگزار مي شود به نظرم بهتر است هيات انتخاب و داوري متشكل از كساني باشد كه خودشان هم مادر هستند زيرا همين موضوع جشنواره را ويژه و تخصصي مي كند.

اميرسليماني خاطرنشان كرد: فيلم «مادر» به كارگرداني علي حاتمي از فيلم هاي مهمي است كه با موضوع مادر ساخته شده است و هروقت اسم فيلم با موضوع مادر مي آيد ناخداگاه همه ياد اين فيلم مي افتند و درواقع فيلم «مادر» شاهكاري در تاريخ سينماي ايران است.

«نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس مادر» به دبیری فاطمه گودرزی و با همراهی و حمایت پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل، از 6 الی 9 مردادماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.تاریخ انتشار : 1394/03/23 10:03