حامیان

 

 

 

 

 

برنامه روز دوم نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم و عکس مادر اعلام شد

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم و عکس مادر، جدول نمایش فیلم ها در سه شنبه 27 مردادماه اولین روز برگزاری جشنواره فیلم و عکس مادر به شرح ذیل است:

سالن 2 پردیس سینمایی چارسو

ساعت 12 الی 14  کارگاه  کارگردانی در سینما توسط شهرام مکری

ساعت 14:30 الی 16

سرنوشت مکتوم خورشید / مهدی ابراهیمی / داستانی23 دقیقه

من و ما / سید معصومه حسینی / انیمیشن6 دقیقه

ننو گهواره دستی ننه هامان / احسان شادمانی / مستند24 دقیقه

اندوه / نجیبه حقانی / داستانی7 دقیقه

باد هروقت که بخواهد می­وزد / مریم اسمی خانی / داستانی  29 دقیقه

 

ساعت 16:15 الی 17:45

مانوشاک / عسل غریب / مستند26 دقیقه

مردی به نام سیمین / بابک طاهری / مستند 19 دقیقه

چهل تکه / وجیهه گل مزاری / انیمیشن7  دقیقه

پشت دیوار رویا / سعید نجاتی / داستانی9 دقیقه

زخم / سید مهدی موسوی / مستند29 دقیقه

 

ساعت 18 الی 19:30

بخشش مریم / مهدی شعبانی / مستند  29دقیقه

80 سالگی / رضا جمالی / داستانی 12 دقیقه

شاید یکی ازینها / رضا گنج خانلو / مستند4 دقیقه

خانه خورشید / سنا کریمی / انیمیشن10 دقیقه

پانصد مثقال طلا / شهرزاد دادگر / داستانی21 دقیقه

سایه های سکوت / شهریار پورسیدیان / مستند15 دقیقه

 

ساعت 19:45 الی 21:15

در راه ویلا / منیره قیدی / داستانی 22 دقیقه

آینه / اعظم کاشفیان / انیمیشن10 دقیقه

بی بی تولدت مبارک / حامد نوبری / مستند31 دقیقه

پس لرزه / محمود یزدانی بهرام آبادی / داستانی2 دقیقه

بوی بودنت نباشد / سیف الله یزدانی / تجربی 23 دقیقه

 

ساعت 21:30 الی 23

رویای سرخ / شهریار پورسیدیان / داستانی21 دقیقه

بی بی طلا / فردوس خسروی نژاد / مستند20 دقیقه

سکوت / مریم پیربند / داستانی7 دقیقه

زنی زیر یخ ها آواز می خواند / مریم خلیل زاده / انیمیشن10 دقیقه

مسافر / سید محمدرضا خردمندان / داستانی2 دقیقه

لبخند خدا / علی شاه حاتمی / مستند30 دقیقه

 

سالن 3 پردیس سینمایی چارسو

ساعت 14:15 الی 15:45

رویای سرخ / شهریار پورسیدیان / داستانی21 دقیقه

بی بی طلا / فردوس خسروی نژاد / مستند20 دقیقه

سکوت / مریم پیربند / داستانی7 دقیقه

زنی زیر یخ ها آواز می خواند / مریم خلیل زاده / انیمیشن10 دقیقه

مسافر / سید محمدرضا خردمندان / داستانی2 دقیقه

لبخند خدا / علی شاه حاتمی / مستند30 دقیقه

 

ساعت 16 الی 17:30

در راه ویلا / منیره قیدی / داستانی22 دقیقه

آینه / اعظم کاشفیان / انیمیشن10 دقیقه

بی بی تولدت مبارک / حامد نوبری / مستند31 دقیقه

پس لرزه / محمود یزدانی بهرام آبادی / داستانی2 دقیقه

بوی بودنت نباشد / سیف الله یزدانی / تجربی 23 دقیقه

 

ساعت 17:45 الی 19:15

بخشش مریم / مهدی شعبانی / مستند29 دقیقه

80 سالگی / رضا جمالی / داستانی12 دقیقه

شاید یکی ازینها / رضا گنج خانلو / مستند4 دقیقه

خانه خورشید / سنا کریمی / انیمیشن10 دقیقه

پانصد مثقال طلا / شهرزاد دادگر / داستانی21 دقیقه

سایه های سکوت / شهریار پورسیدیان / مستند15 دقیقه

 

ساعت 19:30 الی 21

مانوشاک / عسل غریب / مستند26 دقیقه

مردی به نام سیمین / بابک طاهری / مستند19 دقیقه

چهل تکه / وجیهه گل مزاری / انیمیشن7  دقیقه

پشت دیوار رویا / سعید نجاتی / داستانی9 دقیقه

زخم / سید مهدی موسوی / مستند29 دقیقه

 

ساعت 21:15 الی 22:45

سرنوشت مکتوم خورشید / مهدی ابراهیمی / داستانی23 دقیقه

من و ما / سید معصومه حسینی / انیمیشن6 دقیقه

ننو گهواره دستی ننه هامان / احسان شادمانی / مستند24 دقیقه

اندوه / نجیبه حقانی / داستانی7 دقیقه

باد هروقت که بخواهد می­وزد / مریم اسمی خانی / داستانی29 دقیقه

 

ساعت 23 الی 24:30

نمایش فیلم گیلانه به کارگردانی رخشان بنی اعتماد