حامیان

 

 

 

 

 

مینو فرشچی: برگزارى جشنواره ملى مادر را به فال نيك مى گيريم

به گزارش دبیرخانه نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس مادر، مینو فرشچی، فیلمنامه نویس، در یادداشتی صمیمانه درباره برگزاری جشنواره فیلم و عکس مادر می نویسد.

"در مورد جشنواره ملى فيلم و عكس مادر، بايد نظر خود را به اينصورت بنويسم كه، برگزارى هر گونه جشنواره اى مى تواند عده اى علاقمند را به خلق آثار هنرى تشويق كند. در ميان آثارى كه به بهانه هر جشنواره اى خلق و ارائه مى شوند تعدادى داراى امتيازاتى هستند كه تشخيص آنها از طرف تماشاگران حرفه اى و متخصص، منجر به كشف استعدادهاى جوان شده، مسير پيشرفت اين علاقمندان را مشخص مى كند.
فكر برگزارى جشنواره ملى فيلم و عكس مادر  نيز با تمركز بر لقب "مادر" و فرصت بخشيدن به مادرانى كه در زمينه عكاسى و فيلمسازى فعاليت مى كنند ، فرصتى در اختيار بخشى از هنرمندان مى گذارد كه اميدواريم بتوانند از اين فرصت نهايت استفاده را ببرند.
با اينكه نمى توان براى هنر قائل به جنسيت بود اما بخاطر فرصت كمترى كه مادران دارند و بواسطه اهميت مقام مادر و نياز جامعه به مهرى كه اين كلمه مقدس با خود دارد، برگزارى جشنواره ملى مادر را به فال نيك مى گيريم و اميدوار مى مانيم كه در دنيايى كه بر خلاف طبيعت به خشونت گرايش پيداكرده است، بذر محبت و عشق پاشيده شود و نور بر ظلمت چيره شود.
براى دست اندركاران اين جشنواره آرزوى موفقيت دارم.

با احترام- مينو فرشچى"

"نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس مادر" به دبیری فاطمه گودرزی و با همراهی و حمایت پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل، مرداد ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.

تاریخ انتشار : 1394/02/17 18:35