حامیان

 

 

 

 

 

فراخوان جشنواره
 

بخش‌های رقابتی جشنواره:

الف- مسابقه فیلم: مسابقه فیلم این جشنواره در دو بخش (فیلم‌های مرتبط با موضوع مادر، فیلم‍‌ های مادران فیلمساز با موضوع آزاد) برگزار می شود.

۱- مسابقه فیلم های مرتبط با موضوع مادر: کلیه فیلم های مستند، داستانی، تجربی، انیمیشن و نماهنگ که مرتبط با موضوع مادر باشند، امکان شرکت در این بخش را دارند.

۲- مسابقه فیلم های مادران فیلمساز: کلیه فیلم های مستند، داستانی، تجربی، انیمیشن و نماهنگ با موضوع آزاد که توسط مادران فیلمساز ساخته شده باشند، امکان شرکت در این بخش را دارند.

مهلت دریافت این آثار تا بیست و پنجم خرداد ماه ۱۳۹۴ است و ژانرهای قابل قبول نیز مستند، داستانی، تجربی، انیمیشن و نماهنگ هستند.

زمان برگزاری جشنواره

برگزاری جشنواره در مرداد ماه ۱۳۹۴ به صورت نمایش فیلم های راه یافته در سالن برگزاری جشنواره انجام می شود و برگزیدگان در مراسم اختتامیه جشنواره معرفی و تقدیر می شوند.

به منظور حمایت از فیلمسازان، جوایزی به کارگردان فیلم اهدا خواهد شد.

هيأت داوران می تواند در هر بخش، جوایز ارزنده دیگری به برگزیدگان اهدا نمايد.

حضور فیلمساز برگزیده یا نماینده او در مراسم اختتامیه جهت دریافت جایزه الزامی است.

ب- بخش مسابقه عکس:

مهلت دریافت آثار در این بخش تا بیست و پنجم خردادماه ۱۳۹۴  است.

بخش جنبی جشنواره:

برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی: کلیه راه یافتگان به بخش مسابقه، می توانند در کارگاه های تخصصی آموزشی جشنواره بصورت رایگان شرکت نمایند.

شرکت سایر علاقه مندان در این کارگاه ها با توجه به ظرفیت باقیمانده و با پرداخت مبلغ ورودی امکانپذیر است.

اولین جشنواره فیلم و عکس «مادر» به دبیری فاطمه گودرزی و با حمایت و همراهی پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل، 25 تا 29 مردادماه در تهران برگزار می شود.